Oglas Prodaje se Ford S-MAX hečbek na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Slični oglasi
Prodato
1/9
Marka:
Ford
Model:
S-MAX
Tip:
hečbek
Godina proizvodnje:
2016
Prva registracija:
2016-02-10
Kilometraža:
211020 km
Kapacitet podizanja:
532 kg
Neto težina:
2083 kg
Ukupna težina:
2615 kg
Lokacija:
Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:
više od 1 mjeseca
Kataloški broj prodavca:
7210767
Aukcija:
1
Datum izvršenja:
2024-07-19 17:15
Datum isteka:
2024-07-24 19:29
Opis
Ukupne dimenzije:
4.83 m × 1.916 m × 1.676 m
Motor
Snaga:
180 k.s. (132 kW)
Gorivo:
gas
Zapremina:
2000 cm³
Mjenjač
Tip:
automat
Osovine
Osovinska konfiguracija:
4x4
Kabina
Klima uređaj:
Kontrola klime:
Tempomat:
Autoradio:
Električni podizači stakala:
Elektronsko podešavanje ogledala:
Dodatna oprema
Pogon na svim točkovima:
Stanje
Stanje:
polovne
Tehnički pregled do:
2024-12-31
Dodatne informacije
Boja:
sivi
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Bromsbelägg fram utslitna. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal stenskott och repor. Några lackskador, bucklor/dörruppslag och rostangrepp.
INTERIOR:
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Previous owners: 3
License number: CDO553
Manufacture month: grudzień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 7897, 20478 senast 2024-03-12
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 885 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 2 080 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
2016
Antispinn
AUX-ingång
Bluetooth
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Infällbar dragkrok
Regnsensor
USB-ingång
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT